Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

укр
рус
eng

Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

Ціни на житло змінюються, уточнюйте.
  • Надія Київ ...
  • Александр Киев ...
  • Ирина Дани Житомир ...
  • Лилия Мелитополь ...

Вілли, готелі Львова

Подорожуючи Україною, просто неможливо обійти увагою місто Львів, відомий на весь світ своєю історією і архітектурною вишуканістю.

Яскравими прикладами оригінальності архітектурних форм є старовинні приватні вілли, які залишилися від багатих дворян, а також готелі в центрі міста.

Ми не дамо можливості вам нудьгувати у Львові, безліч цікавого про Львів вам покажуть і розкажуть наші екскурсоводи. Ви завжди можете подивитися екскурсії які ми вам можемо запропонувати. Дізнатися розклад екскурсії яка вам сподобалась ви завжди зможете зателефонувавши нам за телефонами вказаними на інформаційному сайті

Особливо яскраво новизна прийомів, що реалізувалася у вільній компоніровці різних архітектурних форм, простежується в творах, пов'язаних з перебігом «національного романтизму». Включення мотивів, близьких до народної дерев'яної архітектури Карпат і Татр, а саме високих покрівель з великими свесами, мальовничих башток, кольорової черепиці, кераміки, імітації дерев'яного різьблення - все це характерно для ряду особняків на вулиці Чупринки.

Повернення до класики на початку двадцятого століття спостерігається на прикладах класичних архітектурних форм колишньої вілли Скібневських на вулиці Чупринки, 91 і модернізованого ордена колишнього палацу Бєльських - сьогодні Будинок вчителя.

Своєрідно трактована архітектура класичних благородних садиб покладена в основу так званого «дворового стилю», який певним чином вплинув на індивідуальну забудову 1920-х років на околицях міста.

Зовнішній архітектурний вигляд готелів, пік будівництва яких припав на початок двадцятого століття, мало чим відрізнявся від багатоквартирних житлових будинків. Для них характерно максимальне використання площі будівельних ділянок, коридорна планування з двостороннім розташуванням різних по місткості та комфортності номерів, включення в перші поверхи ресторанів, кафе і торгових приміщень.

У формах неоренесансу побудовані найбільші готелі міста - «Гранд готель» на проспекті Свободи та готель «Жорж» на площі Міцкевича. Спочатку готель «Жорж» був прикрашений алегоричними фігурами, які символізували Європу, Америку, Африку та Азію. На жаль, ці скульптури не збереглися, а від старого готелю залишилася лише скульптура святого Юрія, яка датується початком XIX століття.

Своєрідним типом споруд, що поєднують функції гуртожитків і навчальних закладів, були так звані «академічні будинки» і бурси.

Справжнім шедевром цього стилістичного течії є бурса Українського педагогічного товариства, яка сьогодні є головним корпусом Лісотехнічного інституту.

Звичайний по композиції тривісьовий фасад будівлі завдяки вмілому застосуванню стилізованих мотивів, запозичених з арсеналу національної української архітектури, викликає у глядача яскраві художні асоціації.

Завітайте до Львова і будьте впевнені - наш сайт Arendaplus - оренда квартир у Львові - зробить ваш відпочинок максимально комфортним і цікавим.