Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

укр
рус
eng

Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

Ціни на житло змінюються, уточнюйте.
  • Надія Київ ...
  • Александр Киев ...
  • Ирина Дани Житомир ...
  • Лилия Мелитополь ...

Особняки Львова

За винятком окремих прикладів економічного житла, будівництво Львова періоду капіталізму в цілому мало яскраво виражений класовий характер.

Розподіл житла за майновою ознакою ілюструють палаци значних магнатів та вельмож та численні особняки і вілли, які з’явилися у другій половині дев’ятнадцятого століття.

Завітайте до Львова і вам буде цікаво ознайомитися не тільки з архітектурою міста, а й з привітними львів'янами. Сайт запропонує вам не тільки оренда квартири Львів, а й оренда подобово будинка у Львові.

Від дворянських будинків у стилі класицизму зберігся цікавий особняк на вулиці Зеленій, 24. Оригінальною пам’яткою архітектури є колишній палац Баворовських з бібліотекою, зведений у другій четвертині дев’ятнадцятого століття. В оформленні його фасадів привертає увагу рельєфна скульптура відомого архітектора Шимзера.

Однією з кращих споруд цього періоду є колишній палац Дідушицьких на вулиці Театральній, 18. З поміж інших забудов старого міста його виділяє крупно масштабний тосканський орден у вигляді колон центрального ризаліті пласких пілястрів у бічних крилах.

Мабуть, на початку двадцятого століття ніякий інший тип споруд не надавав такого простору для розробки різних архітектурних тем і композиційних вирішень, як індивідуальне житло.

В палацовому будівництві застосовувалися різні напрямки Ренесансу – італійського та пізнього французького, з характерними для останнього високими фігурними покрівлями і бароковими деталями.

До першого напрямку належить колишній палац Голухівського на розі вулиць Міцкевича та Куйбишевського, а також палац відомого історика Лозинського на вулиці Стефаника, 3, у якому тепер знаходиться міська картинна галерея.

У багатьох особняках цього періоду помітний відступ від класичної схеми палацового будівництва й перехід до асиметричних композицій, зумовлених міркуваннями зручності та функціональним призначенням приміщень.

Характерними прикладами можна назвати ренесансно-барокові вілли на вулицях Матейка, 4, Метрологічній, 14, Драгоманова, 42. В останній сьогодні знаходиться Музей українського мистецтва.

Серед досить нечастих у житловому будівництві Львова прикладів неоготики оригінальним вирішенням з великим нарізним вікном і терасою виділяється збудований з червоної цегли особняк-майстерня художника Новаковського на вулиці Міцкевича, 11.