Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

укр
рус
eng

Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

Ціни на житло змінюються, уточнюйте.
  • Надія Київ ...
  • Александр Киев ...
  • Ирина Дани Житомир ...
  • Лилия Мелитополь ...

Львівський час

Місто Львів відоме не тільки в Україні, але і далеко за її межами. Туристи зі всього світу приїжджають сюди помилуватися її культурними і історичними пам'ятниками.

У 2009р. Львів став культурною столицею всієї української держави.

Ви завжди можете подивитися екскурсії які ми вам можемо запропонувати. Дізнатися розклад екскурсії яка вам сподобалась ви завжди зможете зателефонувавши нам за телефонами вказаними на сайті

Може бути тому, що місто знаходиться посередині двох часових поясів, першого і другого, тут так багато незвичайних моделей годинників.

Першими були сонячні і використовувалися стародавніми греками в 1459 році до наший ери. Зараз вони знаходяться на відомому будинку «Пори року», де бог Хронос стежить за часом.

Жителі Львова вже більше шести століть, щоб дізнатися точний час, дивляться по напряму площі Ринок, де знаходиться старий годинник міста. У 15 столітті вони мали дзвін, вагою більше ста кілограмів. Переробляли їх тричі. Зараз на Ратуші годинник - дідусь, якому більше ста шістдесяти років і привезений він був з Відня.

Є і годинник, який показує львівський час.

квартира Львів подобовоцентр Львова, подобово квартири Львів

Знаходяться вони на фасаді семиповерхового Будинку легенд. Відмінність львівського часу в тому, що воно відстає від київського на двадцять чотири хвилини. Кожен вечір в дев'ять годин або 21:24 по київському часу туристи збираються біля будинку, щоб помилуватися ударом львівського годинника. Саме в цей час дракон починає вивергати з пасти полум'я, а по фасаду їде трамвай від однієї зупинки до іншої, а потім - назад.

Годинник на дзвіниці монастиря поспішає на п'ять хвилин завжди. Так в Львові вирішили увічнити пам'ять ченця, який врятував місто від нашестя ворогів. Будучи на дзвіниці, він побачив вороже військо, що наближається, і перевів годинник на п'ять хвилин вперед. Дзвін дзвону пробудив стражників, і вони встигли закрити ворота.

Біля Митної площі знову встановлені квітковий годинник, як і півстоліття тому. Площа квіткової клумби - шістнадцять квадратних метрів. Тут висаджено шістсот кущів різноколірної хризантеми. Годинник обійшовся недешево, 178 тисяч гривень, трохи більше половини коштів була узята з місцевого бюджету, останні - внесок спонсорів і меценатів. Годинник створювали, використовуючи архівні документи.

Авторство належить Олексію Бурнаєву, відомому в Львові годинникареві. Механізм годинника добре захищений, квіти на циферблаті поливають спеціальним розчином, а не водою. Захищений годинник і від опадів і від вандалів, причому останній захист здійснюється самим годинником. Дизайн міняється із зміною пори року.

На готелі по вулиці Герцена ви зможете побачити оригінальний годинник. Мідні фігури панночки і пана в стилі початку минулого сторіччя рухаються в певний час.

Французький журнал «Спадщина годинникарів» назвав годинник на пам'ятнику на честь пивоварів Львова серед найоригінальніших моделей в світі. Цей годинник розташовується усередині пам'ятника, кожен охочий може доторкнутися до їх стрілок, які автоматично повертаються в своє колишнє положення опісля декількох хвилин.

У музеї етнографії і художнього промислу можна побачити цінну колекцію годинника, найбільшу за чисельністю у всій Україні і відому в східній Європі.

У всьому Львові понад десяток оригінальних годинників, не випадково у туристів користується популярністю екскурсійний маршрут, який так і називається «Годинник Львова».

Приїзжайте до Львова, орендуйте квартиру у Львові подобово і звірте свій годинник з тими, що знаходяться в культурній столиці України.

Рекомендуємо скористатися послугами наших екскурсоводів, які проведуть з Вами екскурсію «Львівські дзигарі». Буде цікавого.