Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

укр
рус
eng

Бронювання квартир:
(067) 93-980-21
(063) 31-403-23 | (095) 176-95-85
Дзвінки з 8:00 до 22:00 робочі дні

Ціни на житло змінюються, уточнюйте.
  • Надія Київ ...
  • Александр Киев ...
  • Ирина Дани Житомир ...
  • Лилия Мелитополь ...

Архітектура Львова

У різні етапи формування міста архітектурі завжди приділялася належна увага. В архітектурі ділових і торгових споруд Львова початку двадцятого століття відсутні сміливі новаторські рішення, властиві великим містам Європи.

Витіснена з площі Ринок базарна торгівля перемістилася в район Галицької і Краківської площ, а також в район собору святого Юра, де відбувалися відомі на весь світ святкові ярмарки.

Мабуть, стабільний побутової уклад зумовив поширення дрібних торгових підприємств, які розмістилися у вбудованих приміщеннях на центральних вулицях міста.

Планування таких магазинів характеризувало розміщення приміщень з виходом на головний фасад торгових залів, а підсобних приміщень - у двір, звідки доставлялися товари.

Для того, щоб описати хоча б половину історичних будівель Львова, не вистачить і цілої книги. Але ніякі слова не замінять живих вражень від міста, тому сайт arendaplus пропонує- квартири у Львові, пропонує вам провести казкові вихідні в стародавньому Львові.

Про особливості архітектурних оформлень торгових залів кінця дев'ятнадцятого століття свідчить уцілілий інтер'єр кондитерської лавки на проспекті Шевченка, 12, інтер'єр аптеки на площі Міцкевича, 8, а також торговий зал музею-аптеки на вулиці Ставропігійське, 1.

На початку двадцятого століття в районі сьогоднішнього проспекту Свободи - центральній вулиці міста - з'являється ряд торгових пасажів. Один з них зберігся в перебудованому вигляді на площі Міцкевича, 5.

Перетворення Львова в основний транспортний вузол західноукраїнських земель зумовило будівництво одного з найбільших в Австро-Угорщині залізничних вокзалів. Новаторське для цього часу споруда має традиційні для періоду еклектики форми неоренесансу.

Значне місце серед громадських будівель займали також навчальні заклади, адже потреба в професійній підготовці кадрів обумовила збільшення шкіл і училищ.

Незважаючи на це, тодішнє освіта не охоплювало всіх дітей шкільного віку. Середні і вищі школи були доступні переважно вихідцям еліти, а викладання на мові корінного українського населення проводилося тільки в одній державній і однієї приватної гімназії.

Внутрішня організація шкіл і гімназій мала раціональну коридорну систему планування, пов'язану з особливостями будівельної ділянки. Фасади цих будівель були досить різноманітними. З чотирьох наявних на початку двадцятого століття вузів високими архітектурними якостями відрізняється комплекс Львівська політехніка, який знаходиться на вулиці Степана Бандери.

квартира Львів подобово

Цей комплекс складається з головного триповерхового споруди для інженерного, будівельного і механічного факультетів, а також розташованої за ним хімічної лабораторії.

Головний корпус Львівська політехніка створений в формах пізнього Ренесансу, його відрізняють хороші пропорції. Значення, яке надавалося цьому вищому технічному навчальному закладу, підкреслено багатою архітектурною оформленням вестибюля з парадними сходами, а також актовим залом, прикрашеним розписом на тему розвитку людства.